O nás

 

Chceme měnit zavedená pravidla a postupy, abychom Vám připravili intenzivní zážitek, co se vryje pod kůži.
Sebeobrana, přežití, střelba vyžadují zkušenosti a znalosti, ale také smysl pro detail, trpělivost a sebereflexi. 
Jsme tým, co Vás provede každým krokem Vašeho rozvoje a pomůže Vám porozumět všemu, co se s námi naučíte.

Instruktoři

Největším uměním je předat dál to, co jsme se sami naučili. Každý náš instruktor má za sebou dlouho cestou, na které sbíral zkušenosti a stával se lepším. Proto tu teď může být pro Vás. Vy jste v jeho hledáčku. Umí pozorovat, naslouchat, vysvětlovat i opravit Vaše chyby.

 

Jaroslav Fiedor

Jaroslav Fiedor

Má dlouholetou praxi v ozbrojených složkách. Své zkušenosti čerpal během svého nasazení v místech několika ozbrojených konfliktů na území bývalé jugoslávie i na blízkém východě. Je instruktorem přežití v pouštních podmínkách a své zkušenosti předává zajímavou formou v českém, anglickém a chorvatském jazyce.

Michal Štěpán

Michal Štěpán

Věnuje se střelbě od svých 13 let. Závodit začal od svých 15 let s dynamickou střelbu z pistole. V CZ Shooting Teamu střílí od roku 2013 dosud v IPSC divizi PRODUCTION. Největší dosažené úspěchy: 9. místo - MS 2017 Francie, 1. místo Shoot Off Super Six - MS Francie, 1. místo - ME 2013 Portugalsko - týmová soutěž, 2. místo - MS 2014 USA - týmová soutěž, 3. místo - MS 2017 Francie - týmová soutěž, 1. místo - MEO 2017 Řecko, 1. místo - EEO 2014 ČR Junior, 3. místo - Anniversary match Thajland 2015

Mark Roche

Mark Roche

Je instruktorem se spoustou mezinárodních zkušeností. Tento rodilý Angličan vede svoje kurzy pouze v anglickém jazyce. Jeho zkušenosti jsou nejen lektorské, ale i praktické. Nasbíral je během působení v armádě SF. A i jako bezpečnostní poradce a kontraktor v rizikových oblastech Afriky.

Jaroslav Ráček

Jaroslav Ráček

Jaroslav Ráček je členem našeho Trigger shooting teamu. Různým střeleckým disciplínám se věnuje přes 30 let. Od roku 2014 se zaměřuje především na obrannou střelbu s krátkou palnou zbraní. Je pravidelným účastníkem Poháru ČR v Lidové obranné střelbě (LOS), který v sezónách 2017 a 2018 v divizi Malá pistole vyhrál. Ve stejných letech skončil na mistrovství ČR na 3. a 2. místě. Kurzy vede v českém, anglickém nebo ruském jazyce.

Zdeněk Maláník DCv.

Zdeněk Maláník DCv.

Kapacita v tomto oboru pan Ing. Zdeněk Maláník DCv. Je členem organizace LEX (organizace za práva majitelů zbraní, podíleli se i na tvorbě zákona o zbraních a střelivu), má dlouholeté zkušenosti z armády, osobní ochrany osob i majetku, přednáší na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a působí i jako soudní znalec.

Manfréd

Manfréd

Výuková místa

Brno

Brno

Venkovní střelnice

Venkovní střelnice

Tajné místo pro kurz Survive

Tajné místo pro kurz Survive

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku