Základy sportovní střelby nejen IPSC

Připravte se na intenzivní kurz, kterým Vás provede opravdový odborník. Jako jeden z nejúspěšnějších reprezentantů ve střelbě Vám Michal Štěpán rozhodně má co předat. Budeme se věnovat krok po kroku správným návykům, které budeme ověřovat praktickou střelbou. Kromě zlepšení Vašich schopností ve sportovní střelbě a zdokonalení ovládání zbraně Vás kurz posune dál i v obranné střelbě.
Kurz pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v ovládaní zbraně a vlastní už zbrojní průkaz. Kurz by měl spočívat ve sportovní střelbě, ale zároveň je vhodný i pro zájemce o obranou střelbu.

 

Instruktor: Michal Štěpán

Obtížnost: začátečník/pokročilý

Rozsah: 4 hodiny

Místo: střelnice Brno

Max. počet osob: 6

 

Cena kurzu: 1300 CZK

 

Co Vás čeká?

Výběr správného vybavení na střelbu

Postoj vhodný pro dynamickou střelbu

Správný úchop zbraně

Bezpečná manipulace a pohyb se zbraní

Tasení zbraně

Nabití a přebití zbraně

Střelba na více cílů

Střelba na různé vzdálenosti

 

Vybavení

Pohodlné oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, pouzdro na zbraň a zásobníky, pevný opasek, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty). V případě, že by Vám cokoli chybělo, jsme vybavení a můžeme Vám za poplatek vše zapůjčit.

 

Zbraň

Pistole samonabíjecí se dvěmi zásobníky. S sebou prosím 300 ks nábojů. Pokud ještě nemáte zbraň, jsme vybavení a můžeme Vám za poplatek zbraň zapůjčit.

 

Přihlášení a zaplacení kurzovného

Poplatek za kurz je placen v plné výši na účet společnosti. Na základě těchto prostředků poukázáných na účet společnosti, obdržíte potvrzení o platbě a fakturu za objednaný kurz. 

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti. Ostatní náklady, jako například strava, doprava, střelivo atd. si účastník hradí sám.

 

 

 

Základy sportovní střelby nejen IPSC

CO DOSTANETE?

  • Základy rychlé sportovní střelby
  • Postupy pro odstranění základních střeleckých chyb
  • Sylabus s informacemi pro trénink a opakování nabytých dovedností
  • Certifikát o absolvování kurzu podepsaný instruktorem platný pro další navazující kurzy

Základy sportovní střelby nejen IPSC

5
1 300

Fotografie z kurzu

Hodnocení účastníků

0 hodnocení

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku