Sebeobrana nejen pro ženy

Vyhodnotit situaci, umět se bránit, podat pomocnou ruku, zvládnout konflikt. Připravili jsme pro Vás kurz, který Vás vybaví do mnoha situací běžného života.

S námi zvládnete postup při dopravní nehodě i pomoc při nevolnosti nebo omdlení člověka v dopravních prostředcích. Naučíte se, jak řešit konfliktní situace a co dělat při ohrožení. Budeme simulovat různá prostředí venku i uvnitř budov. Zjistíte, co může být Vaší slabinou i výhodou na ulici, v restauraci či ve výtahu.

Vy sami můžete být v některých situacích tou nejúčinnější zbraní. Ukážeme Vám, jak použít ke své obraně a odvrácení útočníka vlastní tělo. Pro případy, kdy by pro obranu jen Vaše tělo nestačilo, Vám představíme některé neletální a střelné zbraně.  S námi zvládnete jejich bezpečné použití i při stresových situacích.  

 

Instruktor: Mark Roche

Obtížnost: začátečník

Rozsah: 4 hodin

Místo: střelnice Brno

Max. počet osob: 16

 

Cena kurzu: 980 CZK

 
Podmínky kurzu: Minimální věk účastníka je 18 let. Všechna zdravotní omezení je potřeba konzultovat předem. Každý účastník se kurzu účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí. 
 

Co kurz obsahuje

Základní principy první pomoci

Příprava zavazadel při cestování  

Přivolání pomoci a sdělení důležitých informací k záchraně

Techniky obrany proti útočníkovi rukama

Techniky obrany proti útočníkovi nohama

Obrana se zbraní neletální i s pistolí

 

Co se naučíte

Zásady chování při nehodě/konfliktu

Vyhodnocení situace a zvolení řešení pro Vás i ostatní

Okamžité poskytnutí první pomoci

Kardiopulmonální resuscitace

Techniky útoku

Technika útoku/obrany rukama

Obrana a boj na zemi

Obrané použití zbraně neletální

Střelba s pistolí

 

VYBAVENÍ KTERÉ BUDETE POTŘEBOVAT

Pohodlné oblečení a pevná nebo sportovní obuv, kterou používáte. Poznámkový blok a tužku.  V případě, že by Vám cokoli chybělo, jsme vybavení a můžeme Vám některé věci zapůjčit.

PŘIHLÁŠENÍ A ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO

Poplatek za kurz je placen v plné výši na účet společnosti. Na základě těchto prostředků poukázáných na účet společnosti, obdržíte potvrzení o platbě a fakturu za objednaný kurz. 

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti. Ostatní náklady, jako například strava, doprava, střelivo atd. si účastník hradí sám.

Sebeobrana nejen pro ženy

Co získáte :

  • certifijkát o splnění kurzu
  • nové dovednosti, které si ověříte přímo na místě 
  • silabus kurzu 

Sebeobrana nejen pro ženy

V tuto chvíli není dostupný žádný termín.

20

Fotografie z kurzu

Hodnocení účastníků

0 hodnocení

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku