Reference

Dělat věci lépe znamená být si vědom svých slabých i silných stránek, svých chyb i úspěchů. Budeme rádi, když se s námi podělíte o svou zkušenost, své dojmy, své připomínky a návrhy. Jedině tak budeme schopni svou práci více reflektovat a připravovat pro Vás kurzy, které odpovídají Vašim přáním a potřebám a jsou pokaždé intenzivnějším zážitkem než minule.

 

 

Jaroslav Surman
Dobrý den, byli jsme oba - já i manželka - s kurzem velmi spokojeni. Instruktor byl skvělý, snažil se, aby mu bylo rozumět, vysvětloval, poukazoval na chyby i motivačně pochválil :) . Hlavně nás to s ním bavilo, vychytali nějaké chyby, pochytali nějaké triky a naučili se pár drillů, které si můžeme i procvičovat na střelnici sami. Jak jsem říkal už na místě, byli jsme spokojeni a není co kritizovat.

Absolvovaný kurz: Basic shooting course with rifle

Slimařík František
Ačkoliv jsem nerozumněl všem slovům v anglickém výkladu, z kontextu to vždy vyplynulo a přednes byl velmi srozumitelný. Většinou je pro mě britská angličtina problém, ale tady bylo vidět, že se lektor kvuli nám opravdu snažil dobře artikolovat :) Mimo samotných postupů a drilů bylo vysvětleno proč se to zrovna takto dělá a dozvěděli jsme se komentáře i k aktulně novým technikám (z youtube a různých blogů) a jejich smyslu, což hodnotním kladně. Individuálně jsme pak ke konci mohli zkusit techniky

Absolvovaný kurz: Basic shooting course with pistol