O nás

 

Chceme měnit zavedená pravidla a postupy, abychom Vám připravili intenzivní zážitek, co se vryje pod kůži.
Sebeobrana, přežití, střelba vyžadují zkušenosti a znalosti, ale také smysl pro detail, trpělivost a sebereflexi. 
Jsme tým, co Vás provede každým krokem Vašeho rozvoje a pomůže Vám porozumět všemu, co se s námi naučíte.

Instruktoři

Největším uměním je předat dál to, co jsme se sami naučili. Každý náš instruktor má za sebou dlouho cestou, na které sbíral zkušenosti a stával se lepším. Proto tu teď může být pro Vás. Vy jste v jeho hledáčku. Umí pozorovat, naslouchat, vysvětlovat i opravit Vaše chyby.

 

Jaroslav Gordo

Jaroslav Gordo

Má dlouholetou praxi v ozbrojených složkách. Své zkušenosti čerpal během svého nasazení v místech několika ozbrojených konfliktů na území bývalé jugoslávie i na blízkém východě. Je instruktorem přežití v pouštních podmínkách a své zkušenosti předává zajímavou formou v českém, anglickém a chorvatském jazyce.

Michal Štěpán

Michal Štěpán

Věnuje se střelbě od svých 13 let. Závodit začal od svých 15 let s dynamickou střelbu z pistole. V CZ Shooting Teamu střílí od roku 2013 dosud v IPSC divizi PRODUCTION. Největší dosažené úspěchy: 9. místo - MS 2017 Francie, 1. místo Shoot Off Super Six - MS Francie, 1. místo - ME 2013 Portugalsko - týmová soutěž, 2. místo - MS 2014 USA - týmová soutěž, 3. místo - MS 2017 Francie - týmová soutěž, 1. místo - MEO 2017 Řecko, 1. místo - EEO 2014 ČR Junior, 3. místo - Anniversary match Thajland 2015

Mark Roche

Mark Roche

Je instruktorem se spoustou mezinárodních zkušeností. Tento rodilý Angličan vede svoje kurzy pouze v anglickém jazyce. Jeho zkušenosti jsou nejen lektorské, ale i praktické. Nasbíral je během působení v armádě SF. A i jako bezpečnostní poradce a kontraktor v rizikových oblastech Afriky.

Jaroslav Ráček

Jaroslav Ráček

Jaroslav Ráček je členem našeho Trigger shooting teamu. Různým střeleckým disciplínám se věnuje přes 30 let. Od roku 2014 se zaměřuje především na obrannou střelbu s krátkou palnou zbraní. Mistr ČR a několikanásobný vítěz Poháru LOS.

Zdeněk Maláník

Zdeněk Maláník

Zdeněk Maláník se věnuje sebeobraně a profesní obraně více než 40 let. Hlavní zkušenosti získal u průzkumných jednotek armády a v oblasti soukromé osobní ochrany u nás i v zahraničí. Dosáhl několika mistrovských ocenění v bojovém umění, v bojovém systému a ve střeleckých disciplínách, včetně obranné střelby. Bohaté praktické zkušenosti uplatňuje v garantování a vedení kurzů osobní ochrany, sebeobrany beze zbraně, sebeobrany s obrannými prostředky a se zbraněmi s důrazem na běžné lidi.

Manfréd Jan Doležal

Manfréd Jan Doležal

Radek Adamec

Radek Adamec

Věnuje se zejména obranné střelbě, kterou chápe jako komplexní materii nedílně spojenou s reálnou sebeobranou, bojovou psychologii, právním povědomím i první pomocí. Při výcviku využívá svých zkušeností z působení u ozbrojených složek ČR i z doby, kdy působil jako ochranka nočních klubů.

Aleš Luffer

Aleš Luffer

Roman F.L.

Roman F.L.

Roman má 15 let zkušeností nejen z výcviku u parašutistického komada Francouzských Legií, ale také z bojových misí po celém světě, takže jeho školení není nabité jenom znalostmi, ale také reálnými příběhy, které pomáhají pochopit podstatu věci.

Výuková místa

Brno

Brno

Venkovní střelnice

Venkovní střelnice

Tajné místo pro kurz Survive

Tajné místo pro kurz Survive

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku