Shooting course with shotgun

Připravili jsme kurz Brokovnice Level I., kde se můžete zdokonalit v manipulaci a práci s brokovnicí. Tento kurz se bude konat v prostorách TRIGGER SERVICE, ulice Kotlářská 989/51a, Brno. Kurz s brokovnicí Level I. je určen pro majitele zbraní s mírnou zkušeností. Náplň kurzu je pohyb se zbraní, taktické přebíjení, odstraňování závat při střelbě, techniky dobíjení, drily, alternativní pozice střelby atd...Náplň tohoto kurzu je na 6 hodin a je rozdělena do 3 bloků. Maximální počet kurzistů je 6 osob. Kurz je veden v Anglickém jazyce, odborníkem s mnohaletými zkušenostmi instruktora.

Cena kurzu: 2 100 CZK

 

Blok I. 9:00 - 11:15

Seznámení s bezpečností na střelnici, bezpečná manipulace a organizace střelby úvod do platformy - prověření dovedností a ovládání zbraně - a její nácvik

Nastavení závěsu a ukázka manipulace se zbraní na závěsu - praktická aplikace

Odstraňování závad při střelbě - praktický dril odstraňování závad

Ověřovací střelba - 3 x 10 ran

Alternativní pozice - nácvik 

pauza

 

Blok II. 11:30 - 13:30

Techniky dobíjení brokovnice

Statická střelba na různé vzdálenosti

Nácvik správného krytí s brokovnicí a techniky dobíjení

Střelba na více cílů s pohybem

Oběd

 

Blok III. 14:00 - 15:15

Střelba s taktickým dobíjením - nácvik

Střelba s taktickým dobíjením - praktická střelba

Alternativní pozice střelby - V podřepu, v kleče, v sedě, v náklonu, naboku, na zádech

Drilování rychlosti provedení - střelba na více terčů, přebíjení, vícekolová střelba

Ukončení praxe, ověření všech získaných dovedností, diskuze.

 

Vybavení které budete potřebovat:

Pohodlné oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek,popruh na zavěšení zbraně, který používáte. Pouzdro (opasek, držák) na rezervní náboje, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty...). V případě, že by Vám cokoli chybělo, jsme vybavení a můžeme Vám zapoplatek vše zapůjčit.

 

Zbraň:

Brokovnice pump action. S sebou prosím 100 ks ( maximálně do 3 mm velikosti broku) nábojů. Pokud ještě nemáte zbraň, jsme vybavení a můžeme Vám za poplatek zbraň zapůjčit.

Poplatek za kurz je rozděleno na dvě části a to zálohu a doplatek. Záloha se hradí nejpozději 3 dny před datem konání kurzu a činí 900 Kč.Tyto prostředky jsou poukázány na účet společnosti a obdržíte potvrzení o platbě. Doplatek se hradí na místě v datu konání kurzu instruktorovi.

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti. Ostatní náklady, jako například strava, doprava, střelivo atd. si účastník hradí sám.

Shooting course with shotgun

Co dostanete?

  1. Základní střelecké vybavení
  2. Střelivo
  3. Silabusy
  4. Certifikát o absolvování kurzu

Shooting course with shotgun

 

V tuto chvíli není dostupný žádný termín.

 

Poptat kurz

Fotografie z kurzu

Hodnocení účastníků

0 hodnocení

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku