Intermediate shooting course with pistol

Neusnout na vavřínech a stále se posouvat, zlepšovat se, nebo jen oprášit a připomenout co už má člověk zažité. To vše a i něco nového se dozvíte na kurzu pokročila pistole.

Připravili jsme pokročilý kurz s krátkou palnou zbraní (pistole), kde se můžete nové věci naučit. Pokročilý kurz s krátkou palnou zbraní (pistole) je určen pro majitele zbraní s mírnou a vyšší zkušeností. Náplň kurzu je skryté nošení v pouzdře, odstraňování závat při střelbě, techniky tasení, drily, střelba slabší rukou, střelba jednou rukou, alternativní pozice střelby atd...Náplň tohoto kurzu je na 6 hodin a je rozdělena do 3 bloků. Maximální počet kurzistů je 6 osob. Kurz je veden v Anglickém jazyce, odborníkem s mnohaletými zkušenostmi instruktora.

Cena kurzu: 1780 CZK

 

Blok I. 9:00 - 11:15

Seznámení s bezpečností na střelnici, bezpečná manipulace a organizace střelby úvod do platformy - prověření dovedností a ovládání zbraně - a její nácvik

Skryté nošení v pouzdře - vysvětlení - demonstrace - praktická aplikace

Odstaraňování závad při střelbě - praktický dril odstraňování závad

Ověřovací střelba - 3 x 10 ran

Střelba v kombinaci s odstraňováním závad

pauza

 

Blok II. 11:30 - 12:30

Techniky tasení

Statické tasení se střelbou na různé vzdálenosti

Statické tasení se střelbou - jednou rukou, ze strany, z otočení

Oběd

 

Blok III. 13:00 - 15:15

Nácvik dvojstřelu - jeden terč

Nácvik dvojstřelu - více terčů

Alternativní pozice střelby - V podřepu, v kleče, v sedě, v náklonu, naboku, na zádech

Drilování rychlosti provedení - střelba na více terčů, přebíjení, více kolová střelba

Střelba jednou rukou - vysvětlení - praktická střelba - různé vzdálenosti

Ukončení praxe, ověření všech získaných dovedností, diskuze.

 

Vybavení které budete potřebovat:

Pohodlné oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek,pouzdro na zbraň, které používáte. (nejlépe zakrývající lučík zbraně). Pouzdro na rezervní zásobníky, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty...). V případě, že by Vám cokoli chybělo, jsme vybavení a můžeme Vám zapoplatek vše zapůjčit.

 

Zbraň:

Samonabíjecí pistole a dva, či více zásobníků. Sebou prosím 200 ksnábojů. Pokud ještě nemáte zbraň, jsme vybavení a můžeme Vás zapoplatek zbraň zapůjčit Jsme vybaveni zbraněmi Glock 17, 9 mm luger.

Poplatek za kurz je rozděleno na dvě části a to zálohu a doplatek. Záloha se hradí nejpozději 3 dny před datem konání kurzu a činí 900 Kč.Tyto prostředky jsou poukázány na účet společnosti a obdržíte potvrzení o platbě. Doplatek se hradí na místě v datu konání kurzu instruktorovi.

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředkůpotřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti. Ostatnín áklady, jako například strava, doprava, střelivo atd. si účastník hradí sám.

Intermediate shooting course with pistol

Co dostanete?

  • Základní střelecké vybavení
  • Střelivo
  • Silabusy
  • Certifikát o absolvování kurzu

Intermediate shooting course with pistol

V tuto chvíli není dostupný žádný termín.

1 780

Fotografie z kurzu

Hodnocení účastníků

2 hodnocení
Honza Buben

Jarmila Upila

Ahoj, bylo to výborný!

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku