Basic shooting course with rifle

Chcete se naučit něco nového? Zlepšovat se, nebo jen oprášit již zapomenuté?

Připravili jsme kurz s krátkou palnou zbraní (pistole), kde se můžete tyto nové věci naučit, nebo jen oprášit ty zapomenuté.Kurz s krátkou palnou zbraní (pistole) je určen pro začátečníky i promajitele zbraní s mírnou zkušeností. Probereme základní dovednosti,bezpečnou manipulaci, rozložení zbraně,kontrola funkčnosti prvků,tasení, drily, střelbu jednou rukou atd...Náplň tohoto kurzu je na 6 hodin a je rozdělena do 3 bloků. Maximální počet kurzistů je 6 osob.Kurz je veden v Anglickém jazyce, odpborníkem se zkušenostmi z SAS.

Cena kurzu: 1780 CZK

 

Blok I. 9:00 - 11:15

Seznámení s bezpečností na střelnici, bezpečná manipulace a organizace střelby úvod do platformy - prověření dovedností a ovládání zbraně - a její nácvik

Rozborka zbraně a popsání její funkce

Nácvik úchopu, míření a střelby se zbraní

Základní cvičení se zbraní a drillování ovládání, míření, střelby

Skupinová střelba na 25 m

Alternativní pozice střelby, nácvik

pauza

 

Blok II. 11:30 - 12:30

Alternativní pozice střelby, praktická část se střelbou

Základní pohyb se zbraní a drill ovládání zbraně za pohybu

Střelba na různé vzdálenosti ze statického postavení

Princip dvojstřelu a jeho nácvik, drillování postupů

Oběd

 

Blok III. 13:00 - 15:15

Nácvik dvojstřelu - jeden terč, statická pozice

Nácvik dvojstřelu - více terčů, různé vzdálenosti střelce od terče

Ověřovací střelba získaných dovedností + střelba modelové situace na čas

Ukončení praxe, ověření všech získaných dovedností, diskuze.

Vybavení které budete potřebovat:

Pohodlné oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek, závěsný popruh na zbraň, které používáte. (nejlépe jednobodový). Závěs na zbraň, který používáte, pouzdra na rezervní zásobníky, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty...). V případě, že by Vám cokoli chybělo, jsme vybavení a můžeme Vám zapoplatek vše zapůjčit.

Zbraň:

Samonabíjecí puška a dva, či více zásobníků. Sebou prosím 200 ksnábojů. Pokud ještě nemáte zbraň, jsme vybavení a můžeme Vás zapoplatek zbraň zapůjčit Jsme vybaveni zbraněmi Works Galil, .223 remington.

Poplatek za kurz je rozděleno na dvě části a to zálohu a doplatek. Záloha se hradí nejpozději 3 dny před datem konání kurzu a činí 900 Kč.Tyto prostředky jsou poukázány na účet společnosti a obdržíte potvrzení o platbě. Doplatek se hradí na místě v datu konání kurzu instruktorovi.

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředkůpotřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti. Ostatnín áklady, jako například strava, doprava, střelivo atd. si účastník hradí sám.

Basic shooting course with rifle

Co dostanete?

  • Základní střelecké vybavení
  • Střelivo
  • Silabusy
  • Certifikát o absolvování kurzu

Basic shooting course with rifle

V tuto chvíli není dostupný žádný termín.

2 600

Fotografie z kurzu

Hodnocení účastníků

2 hodnocení
Akash Daronde

Thanks ☺, What about next session with Mark.

Jaroslav Surman

Dobrý den, byli jsme oba - já i manželka - s kurzem velmi spokojeni. Instruktor byl skvělý, snažil se, aby mu bylo rozumět, vysvětloval, poukazoval na chyby i motivačně pochválil :) . Hlavně nás to s ním bavilo, vychytali nějaké chyby, pochytali nějaké triky a naučili se pár drillů, které si můžeme i procvičovat na střelnici sami. Jak jsem říkal už na místě, byli jsme spokojeni a není co kritizovat.

Tento web používá cookies k lepšímu fungování webu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku